AT0603DRE072K32L
MFR.Part #
AT0603DRE072K32L
JLCPCB Part #
C2106649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS