AT0402FRD076K2L
MFR.Part #
AT0402FRD076K2L
JLCPCB Part #
C6466574
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS