RT2010DKE0710K7L
MFR.Part #
RT2010DKE0710K7L
JLCPCB Part #
C1715929
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS