RT0603BRB071K54L
MFR.Part #
RT0603BRB071K54L
JLCPCB Part #
C860197
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS