RT2010DKE0712K7L
MFR.Part #
RT2010DKE0712K7L
JLCPCB Part #
C1715676
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS