AF0805FR-07160KL
MFR.Part #
AF0805FR-07160KL
JLCPCB Part #
C2105359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS