RT2010BKE0710KL
MFR.Part #
RT2010BKE0710KL
JLCPCB Part #
C876596
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS