RT0603BRD07427RL
MFR.Part #
RT0603BRD07427RL
JLCPCB Part #
C861397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS