RT0603BRB072K74L
MFR.Part #
RT0603BRB072K74L
JLCPCB Part #
C860306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS