RC0805FR-07237KL
MFR.Part #
RC0805FR-07237KL
JLCPCB Part #
C137565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS