RT2010BKD07475RL
MFR.Part #
RT2010BKD07475RL
JLCPCB Part #
C876575
Description
-55℃~+125℃ 475Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS