MFR-50FRE52-487R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-487R
JLCPCB Part #
C1750468
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS