RT2010BKD0747R5L
MFR.Part #
RT2010BKD0747R5L
JLCPCB Part #
C876577
Description
-55℃~+125℃ 47.5Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS