CRGS2010J3M9
MFR.Part #
CRGS2010J3M9
JLCPCB Part #
C4182640
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS