RT1210WRD0760K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRD0760K4L
JLCPCB Part #
C4214233
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS