RE0603FRE07845KL
MFR.Part #
RE0603FRE07845KL
JLCPCB Part #
C5721414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS