RN73H2ETTD8353B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8353B50
JLCPCB Part #
C4216905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS