KNP500JT-91-1R2
MFR.Part #
KNP500JT-91-1R2
JLCPCB Part #
C1401276
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS