SR0805JR-471R3L
MFR.Part #
SR0805JR-471R3L
JLCPCB Part #
C7016490
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS