RC0201FR-07147RP
MFR.Part #
RC0201FR-07147RP
JLCPCB Part #
C7273651
Description
-55℃~+125℃ 147Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS