RC1206DR-07365KL
MFR.Part #
RC1206DR-07365KL
JLCPCB Part #
C5861980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS