AA1206FR-0751RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-0751RL
JLCPCB Part #
C4279267
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS