RC0805FR-075M62L
MFR.Part #
RC0805FR-075M62L
JLCPCB Part #
C483175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS