RT1210WRD0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRD0730RL
JLCPCB Part #
C4315581
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS