RT1210WRD07182RL
MFR.Part #
RT1210WRD07182RL
JLCPCB Part #
C4553745
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS