RT1210WRB0743KL
MFR.Part #
RT1210WRB0743KL
JLCPCB Part #
C4277897
Description
-55℃~+125℃ 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS