FMP300FBF73-5K36
MFR.Part #
FMP300FBF73-5K36
JLCPCB Part #
C1389369
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS