RT1210FRD07470KL
MFR.Part #
RT1210FRD07470KL
JLCPCB Part #
C3957775
Description
-55℃~+125℃ 250mW 470kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS