AA1206FR-07510RL
MFR.Part #
AA1206FR-07510RL
JLCPCB Part #
C2114435
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS