CFR-50JT-52-510K
MFR.Part #
CFR-50JT-52-510K
JLCPCB Part #
C309516
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 350V 500mW 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS