RT1210FRD07267KL
MFR.Part #
RT1210FRD07267KL
JLCPCB Part #
C2133313
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 267kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS