MFR50SFRF52-1M43
MFR.Part #
MFR50SFRF52-1M43
JLCPCB Part #
C1754581
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS