RT2512FKE0713R3L
MFR.Part #
RT2512FKE0713R3L
JLCPCB Part #
C2141285
Description
-55℃~+125℃ 13.3Ω 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS