RT0201FRE0743K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201FRE0743K2L
JLCPCB Part #
C4128031
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 43.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS