RT1210FRD07215RL
MFR.Part #
RT1210FRD07215RL
JLCPCB Part #
C2135957
Description
-55℃~+125℃ 200V 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS