RC0805DR-0734KL
MFR.Part #
RC0805DR-0734KL
JLCPCB Part #
C3913456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS