RT1206DRD07187KL
MFR.Part #
RT1206DRD07187KL
JLCPCB Part #
C2120842
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS