AR0805FR-071R58L
MFR.Part #
AR0805FR-071R58L
JLCPCB Part #
C4166017
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS