RT1210FRD0718RL
MFR.Part #
RT1210FRD0718RL
JLCPCB Part #
C4051581
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS