RT0201FRE07422RL
MFR.Part #
RT0201FRE07422RL
JLCPCB Part #
C3989876
Description
-55℃~+125℃ 422Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS