ERJ-U14D6203U
MFR.Part #
ERJ-U14D6203U
JLCPCB Part #
C2139573
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS