AA0201FR-07698KL
MFR.Part #
AA0201FR-07698KL
JLCPCB Part #
C2103032
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS