MFR25SFRF52-8R66
MFR.Part #
MFR25SFRF52-8R66
JLCPCB Part #
C1753299
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS