RN73R2ETTD1143F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1143F25
JLCPCB Part #
C3957339
Description
-55℃~+155℃ 114kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS