RT1210DRD0768RL
MFR.Part #
RT1210DRD0768RL
JLCPCB Part #
C873192
Description
-55℃~+125℃ 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS