RT1210DRD07681RL
MFR.Part #
RT1210DRD07681RL
JLCPCB Part #
C2139153
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS