RT1210BRD07261KL
MFR.Part #
RT1210BRD07261KL
JLCPCB Part #
C873039
Description
-55℃~+125℃ 250mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS