RT1210CRE071K91L
MFR.Part #
RT1210CRE071K91L
JLCPCB Part #
C1703526
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS