FMF100FTF52-3K3
MFR.Part #
FMF100FTF52-3K3
JLCPCB Part #
C1384320
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS