CR042812F
MFR.Part #
CR042812F
JLCPCB Part #
C4300493
Description
-55℃~+155℃ 28.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS